Plastové a hliníkové okná a dvere priamo od výrobcu

   Dodávame v najväčšom počte plastové a hliníkové okná a dvere vynikajúcich vlastností a kovaní. Ďalej sa zaoberáme dodávaním protipožiarnych dverí, presklené fasády, dvere na fotobunku, hliníkové zábradlia, pergoly, zimné záhrady, exteriérové žalúzie, vstavané skrine, prenájom manipulátorov, nadrozmerné zasklievanie a doplnky. Ceny sú podľa nás prijateľné vzľadom na kvalitu našich výrobkov.

Odporúčame zákazníkom, dať si urobiť aspoň minimálne dve cenové ponuky od rôznych dodávateľov a sami uvidíte ,že sme cenovo prijateľný. A práve preto sa na nás obracajú stavebné firmy, obchodné centrá, bytové komplexy, obecné úrady, živnostníci, ale aj súkromné osoby. Neváhajte a požiadajte nás o cenovú ponuku. Budeme radi, keď sa stanete našimi zákazníkmi.

Poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Vieme Vám vyjsť v ústrety a vyhovieť vašej požiadavke na cenu zákazky, lebo dlhodobo spolupracujeme s viacerými zahraničnými dodávateľmi okenných systémov, takže si sami môžete vybrať a my Vám len poradíme pri výbere k Vašej sokojnosti, čiže kvalita verzus cena.

 


© Copyright 2010 | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT