Web stránka pre spoločnosť Lionel od firmy Grandiosoft

Webovú prezentáciu firmy Lionel vytvorila firma Grandiosoft, ktorá sídli v Galante. Našou hlavnou náplňou je tvorba web stránok a eshopov, ktoré vytvárame na profesionálnej úrovni. Individuálnym prístup sa snažíme aplikovať všetky požiadavky našich klientov do konečnej podoby či už web stránky alebo internetového obchodu. Weby nielen vytvárame, ale našou náplňou je aj ich redizajn. Často po pár rokoch od spustenia je ich vzhľad a funkcie zastarané, čo si žiada obnovu a vylepšenie. Radi Vám túto činnosť vykonáme.

Pri web stránkach, ale aj internetových obchodoch je veľmi dôležité, ako vyzerajú. Vzhľad je často na prvom mieste u Vašich zákazníkov, preto by mal byť dostatočne estetický a zhodný s tým, čo robíte. Originálny vzhľad rozhodne zaujme všetkých návštevníkov a priláka aj ďalších. Samozrejme, druhou alternatívou je šablóna, ktorá však môže byť totožná s tou, ktorú používa konkurencia. Vyhnúť sa tomu môžete prostredníctvom jedinečného dizajnu, ktorý pre Vás vytvoríme. Všetky naše web stránky a eshopy majú náš vlastný administračný systém. Tento systém je veľmi jednoduchý na obsluhu a dokážete si aktualizovať web aj sami. V prípade Vašej požiadavky dokážeme za Vás prevziať túto administráciu. Na začiatku Váš obchod či Vašu stránku naplníme obsahom, ktorý nám dodáte tak, aby mohla fungovať.

Na propagovanie môžete využiť PPC kampaň, ktorú vytvoríme pre Vás, alebo aj SEO optimalizáciu. Optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobý proces, ktorým budete Vašim potencionálnym zákazníkom na očiach. Okrem týchto činností Vám môžeme prepojiť stránku či eshop aj so sociálnymi sieťami.

Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

© Copyright 2010 | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT