Pneuservis, vyrovnávanie diskou - Bánovce nad Bebravou

Trasie Vám volant nepresným vyvážením alebo z iného dôvodu?

Ozvite sa, napravíme to!

Vykonávame pneuservis na osobné a menšie dodávkové automobily a špecializujeme sa na motocykle. Pomôžeme Vám spolu s Vami vybrať najlepšie pneumatiky pre Vás ohľadom ceny a kvality. Vyrovnávame alu disky, prípadne aj plechové disky... Snažíme sa, aby zákazník odchádzal od nás spokojný a prichádzal k nám znova . Používame najmodernejšiu prezúvaciu a vyvažovaniu techniku od firmy CORGHI a CEMB. Chodia k nám väčšinou zákazníci z iných servisov, pretože im trasie volant. Hlavne velké kolesá. U nás to prestane triasť :).... budete určite spokojný aj s našimi cenami a hlavne s kvalitou práce. Treba sa vopred objednať, nájdeme spolu pre Vás vhodný termín.

                                                                                                                                                                              

Komplet prezutie vozidla: od 35€ - podľa typu kolesa a množstva práce a závažia.... Prehodenie hotových diskov s pneumatikami zo zimy na leto a opačne s vyvážením - od 20€. V cene je očistenie a prebrúsenie dosadacích plôch na disku a na brzdovom kotúči.

 

Dalej ponúkame výkup a predaj ojazdených pneumatík, alu diskov a kolies !!! Vykupujeme osobné a dodávkové pneumatiky, dezén minimálne 6mm, od roku výroby minimálne 2018, iba originalne alu disky a disky na Mercedes, BMW, Škoda, VW, Audi, Seat, Ford, Kia, Hyundai, Citroen, Peugeot, Opel, Jeep, Porche,   ... cena dohodou... Pneumatiky na výkup musia spĺňať: ...dezén minimálne 6mm po celom obvode a od roku výroby 2018...ak vám zostali pneumatiky alebo celé kolesá po predaji auta a neviete čo s nimi tak sa ozvite...výkup pneu: 13"-4€/ks, 14"-6€/ks, 15"-8€/ks, 16"-12€/ks, 17"-17€/ks, 18"-23€/ks, 19"-30€/ks a disky iba originálne !!! -  dohodou

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                      

 


© Copyright 2010 | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT