RAKOVINA a iné zákerné choroby

.....RAKOVINA prežije iba v kyslom prostredí. Preto treba zmeniť PH v našom tele...
Ako?
Užívať konopné kvapky(olej) CBD-ium s thc, jesť všetko zelené a čerstvé, zelenina, ovocie, orechy, semienka, piť čistú prefiltrovanú vodu bez chlóru, najlepšie ešte upravenú na PH-9,5, žiadne mäso(alebo kto bez neho nevie prežiť ako ja,obmedziť koľko sa dá), údeniny, vyprážané jedlá, margaríny, žiadne mlieko a syry, biela pšeničná múka je najväčší zabijak, vymeniť za špaldovú múku(alebo inú, je ich veľa),
Treba tí, ktorí majú túto už veĺmi rožšírenú chorobu, začať poriadnym pôstom, kto koľko vydrží. Minimálne však aspoň 1 deň v týždni.
Ďalej treba používať doplnky stravy(chlorela, zelený jačmeň).
Žiadny stres, iba lásku, nehu, hľadkanie a pozitívne myšlienky.
A samozrejme akýkoľvek pohyb, čo najviac pohybu!
Na začiatok teraz už stačí, aby ste tieto informácie strebali, nadýchli sa a začali bojovať 
Začneme sa teraz postupne venovať všetkému, čo sme si tu napísali. Ak máte otázky, kľudne píšte. Každému rád pomôžem s problémom.
Ak môžte, tak zdieĺajte, informujte, pomôžete možno aj daĺším ľuďom....

Treba začať u seba, zmeniť svoje návyky, svoje priority - zdravie dať na prvé miesto. Hovorí sa že zmena je život. Ak sme doteraz na svoje zdravie nebrali ohľad, treba začať čím skôr!!! .....lebo onedlho môže byť neskoro. Doba je zlá, ľudia sú nevraživý, závistlivý,  bezcharakterný... to preto treba začať od seba a ísť iným príkladom, iba tak pomôžeme aj sebe. Prestanťe pozerať Televízne Noviny - je tam samá negativita (95% isto). Stupídne serialy ako Farma a podobne, zapredaných falošných politikov a..... Keď už tak, pozerajte komédie, romantické serialy, o vesmíre, o oceánoch, o zvieratách, prírodopisné filmy - ešte lepšie je prírodu navštíviť, vysadiť zopár stromov, vyčistiť svoje okolie od odpadkov a ....

Tiež je obrovský nárast cukrovky typu 2, hlavne u detí. A stačí len tak málo, neťahať ich do MC Donaldu a KFC na krásne do chrumkava vysmažené jedlá, nedať im piť presladené ochutené malinovky a podávať im všetky najlacnejšie výrobky z bielej múky.... ale začať sa troška o seba starať a viesť k tomu hlavne tie naše deti.

Sám som mal už cez 200kg, aj ked ako dvojmetrovému chlapovi sa to tak nezdalo, určite som tomu pomohol velkou mierou ja sám a pridružené zdravotné problémy ma prinútili sa nad sebou zamyslieť. Zistil som sám že propagácia potravinárskeho priemyslu spolu s farmaceutickým my tiež nepomohla k zdraviu. Všetko je to o biznise, nezáleží im na ľudoch, ale na ziskoch. Je vela dobrých ,,doktorov,, , ktorý sa Vás snažia vyliečiť tým, že odstránia príčinu Vašej choroby a neliečia dôsledky pilulkami ako ,,lekári,, za ktoré berú nemalú províziu a dovolenkové luxusné pobyty.

Naozaj napíšte, alebo volajte ak budete potrebovať poradiť, či už so stravou alebo s čím si neviete rady.

ODPORÚČAM:

Konopné kvapky s CBD a thc, cena za 10ml - 39,90€ alebo www.cbdium.eu/sk pri osobnom odbere Vám viem urobiť cenu! Sám ich mám osvedčené, beriem ich od roku 2014. Je to zázračný liek, hlavne prírodný!

 

Tel.: 0905 / 260093  

 

POMOC PRE DETI: 

Ak máte pocit že chcece v tejto veľmi zlej dobe nezištne pomôcť deťom, ktorím tento štát nepomáha, lebo sú pre nich len na záťaž a pre nich zbytočne vyhodené peniaze, momôžme im prosím my.  Ak dovolíte, vyberieme za Vás detičky v našom okolí, ktoré to najviac potrebujú.

č.ú. fio banka SK51 8330 0000 0024 0139 9269 do poznámky poprosím Vaše priezvisko, meno a mesto.

Vopred velmi pekne ďakujeme za nich

 

 

 


© Copyright 2010 | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT